Chalupa Velké Karlovice, Velké Karlovice

Velké Karlovice 161, 75606
od 250 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chalupa se nachází ve Velkých Karlovicích - údolí Leskové v chráněné krajinné oblasti romantického podhůří Javorníků a Beskyd. Prostředí je vhodné k odpočinku - relaxaci, letním a zimním sportům.

Další informace

Chalupa nabízí ubytování pro 11 osob.

K dispozici jsou čtyři ložnice,jedna v přízemí 3lůžková, v patře 1x2lůžka a 2x3lůžka z toho jedna průchozí,plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, 2x WC, jídelna, terasa s vířivou vanou. 
V obývacím pokoji je krb, barevná televize, DVD, rádio. Kuchyň je plně vybavena nádobím, rychlovarnou deskou, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí a lednicí. Během pobytu na chalupě lze využít venkovní gril na dřevěné uhlí, elektronické šipky, stolní tenis, dětské hřiště s pískovištěm, bembinton, a jiné. V místě je skiareál Galík, Laterna, Razula (vzdálená 50m), značené a udržované turistické a běžecké trasy. Tenis, squash, bowling, golf, jízdárna a koupaliště v blízkosti.

Ceny

Cena za celý objekt
3.000 Kč
Cena za osobu
250 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Terasa
Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
11
Dvoulůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Squash
Jezdectví, koně
Golf
Bowling, kuželky

Okolí

 Rozhledny Miloňová, Ztracenec a Súkenická - užijte si krásné výhledy na malebnou valašskou krajinu Karlovské muzeum - expozice valašských tradic, pravidelné doprovodné akce Karlovský kostel Velké Karlovice - možnost prohlídek v rámci projektu Otevřené brány Zvonice Soláň - naučná stezka s valašskými pověstmi (10 minut cesty autem, hodinu pěšky po hřebeni) Bike park Kyčerka - ráj milovníků horských kol Na Stanoch - koupání v přírodní nádrži Nový Hrozenkov (10 minut autem, 30 minut na kole po cyklostezce Bečva) Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (do 20 minut cesty autem) Pustevny a hora Radhošť (20 minut cesty autem)

Mapa

Centrum 2km
Autobus 200m
Vlak 3km
Velká mapa