Penzion pod přehradou, Horní Bečva

176, 75657
od 490 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme Vám ubytování v příjemném prostředí Beskyd v jednolůžkových, dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Součástí každého pokoje je barevný televizor, WC, sprchovací kout, popřípadě vana.

Další informace

Penzion se nachází v obci Horní Bečva, 13 km od města Rožnova pod Radhoštěm, v těsné blízkosti přehrady určené ke koupání, loďkování, rybolovu a v zimě bruslení nebo běžkování. Je to poslední obec před slovenskými hranicemi směrem na Žilinu. Je výchozím bodem pro pěší turistiku, cyklostezka vedoucí až ze Vsetína končí u penzionu.

 V penzionu je celkem 14 pokojů, z toho 7 s manželskou postelí, 7 s postelemi oddělenými. Všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, barevným televizorem, některé i lednicí. Pokoje si můžete prohlédnout v samostatných kategoriích nebo ve fotogalerii. Celková kapacita je i s přistýlkami až 32 míst. Všechny vnitřní prostory objektu jsou nekuřácké.

Jízdárna

Provozujeme výuku a výcvik na jízdárně a pro pokročilé vyjížďky po okolí. Vše za přítomnosti zkušených pracovníků. Čekají na Vás Tornádo, Lucky a poníci Garp s Bonethem. Můžete se jen přijít podívat na naše koníky ve výcviku a v přípravě na dostihy, nebo si jen koníky pohladit a pořídit si s nimi hezkou fotku.Určitě se k nám zastavte, zvláště pro děti jsou to zážitky k nezaplacení.

Podrobnější informace získáte od paní Ivony Petrlíkové na telefonu +420 604 337 811.

Ceny

Cena za osobu
490 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč

Snídaně v ceně


kompletní ceník na www.penzionpodprehradou.cz

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Úschovna kol, lyží

Vybavení pokojů

Lednička
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Součástí penzionu je útulná stylová restaurace, stavebně rozdělená na kuřáckou (kapacita cca 24 míst) a nekuřáckou část (kapacita cca 45 míst), během letních měsíců je v provozu i letní zahrádka (kapacita cca 70 míst).

Připravujeme vybrané oblastní speciality i klasické pokrmy tak, aby si dokázal vybrat úplně každý. Samozřejmostí je také široká nabídka vín a jiných nápojů, myslíme i na mlsné jazýčky našich nejmenších.

Kongresové možnosti

Kopírka
Připojení k internetu
TV přijímač

Firemní akce

Dle dohody

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna lodí
Půjčovna lyží
Rybolov
Sportovní hala
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Penzion se nachází v obci Horní Bečva, 13 km od města Rožnova pod Radhoštěm, v těsné blízkosti přehrady určené ke koupání, loďkování, rybolovu a v zimě bruslení nebo běžkování. Je to poslední obec před slovenskými hranicemi směrem na Žilinu. Je výchozím bodem pro pěší turistiku (např. na Pustevny, Bumbálku, Třeštík, Soláň apod.), cyklostezka vedoucí až ze Vsetína končí u penzionu.

Zdatní turisté mohou pokořit nejvyšší horu Beskyd - Lysou, pěší výšlap na Pustevny od penzionu přes Martiňák a zpět (26 km), méně zdatní mohou vyjet autobusem na Pustevny a kolem sochy boha Radegasta na Radhošť ke kapli Cyrila a Metoděje a zpět na Pustevny (8 km), dále pak autobusem zpět nebo po hřebeni přes Martiňák (13 km) zpět k penzionu.

Cca ve vzdálenosti 35 km se nachází velká zřícenina středověkého hradu Hukvaldy ve stejnojmené obci (rodiště hudebního skladatele Leoše Janáčka) s velkou oborou a přírodním amfiteátrem. Nedaleko, cca 6 km od Hukvaldů, je pak město Kopřivnice (muzeum automobilů) a Štramberk se středověkou tvrzí Kotouč" nazývanou "Štramberská trúba".


V letním období je možno sbírat borůvky a pravé hřiby. V zimě je přímo v místě dvousedačková lanová dráha a další sjezdovky s různým stupněm obtížnosti. V okolí jsou dále zimní střediska - Bílá, Pustevny, Mezivodí, Sachova studánka, Martiňák, Bumbálka a blízký slovenský Makov.

Mapa

Autobus 100m
Velká mapa

Penzion pod přehradou: kontakty

Telefon:
+420 604 337 811
Mobil:

Kontaktní osoby

Jméno:
Petrlíková Ivona
Telefon:
604337811
Pozice:
výcvik a jízda na koních
Jméno:
Hájek Ivan
Telefon:
602704011
Pozice:
majitel - ubytování
Jméno:
Hochla Tomáš
Telefon:
739650785
Pozice:
vedoucí restaurace