Restaurace & penzion Star asy, Horn Beva

Horn Beva 367, 75657
od 700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Po dvouleté kompletní rekonstrukci a restaurování historické budovy Vám nyní nabízíme ubytování v moderním penzionu ve středu obce Horní Bečva, nedaleko krásného města Rožnov pod Radhoštěm. Celý penzion je vybaven v duchu Valašska. Rozhodně jsme ale nezapomněli na pohodlí pro naše hosty. Ubytování je proto stylové, ale přesto svým komfortem uspokojí i ty nejnáročnější z Vás. Jsme připraveni přivítat u nás rodiny s dětmi, páry, seniory, ale také poskytnout ubytování pro obchodní cestující nebo firemní klientelu. Pro všechny máme k dispozici stylové a komfortní ubytování - nadstandardně vybavené pokoje s prostornou koupelnou.

Další informace

Ubytování Beskydy - nově zrekonstruovaný rodinný penzion v centru obce Horní Bečva je otevřen od června 2010. Náš penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, ale také manželské páry, které dávají přednost kvalitě ubytování a soukromí. Ubytování v Beskydech v penzionu Staré časy je zárukou osobního přístupu a atmosféry s nadstandardně vybavenými pokoji. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Ubytování s domácím mazlíčkem je možné po předchozí domluvě. Wi-Fi připojení v celém penzionu ZDARMA!

Díky jedinečné poloze našeho penzionu (Horní Bečva, Rožnov pod Radhoštěm) budete mít vše na dosah ruky. Kromě ubytování tak můžete obdivovat krásnou a divokou přírodu Beskyd, v létě si užít koupání na přehradě a v zimě využít lyžařské vleky nebo vyzkoušet běžecké trasy. Navštívit můžete také valašský skanzen, jímž je město Rožnov pod Radhoštěm proslavené magickou horu Radhošť, nebo blízké Slovensko.


Ceny

Apartmn
800 Kč
Cena za osobu
750 Kč
Cena za sl
1.000 Kč
Domc mazlek
250 Kč
Dvoulkov pokoj
700 Kč
Jednolkov pokoj
950 Kč
Polopenze
150 Kč
Pistlka
400 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkovit
Pipojen k internetu
Rodinn pokoje
Nekuck pokoje
Dtsk koutek
schovna kol, ly
Wellness sluby
Mase
Restaurace
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkov poet lek
30
Dvoulkov pokoje
8
Jednolkov pokoje
1
Kapacita restaurace
150
Poet apartmn
2

Vybavení pokojů

TV
Vlastn koupelna
WC

Restaurace

Našim přáním je, aby jste byli maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli. Upřednostňujeme návrat k tradiční české kuchyni v moderním pojetí. Vaříme zásadně bez použití glutamátu a umělých barviv, k dochucení používáme bylinky z naší zahrádky. Každý víkend pro Vás připravujeme aktuální sezónní nabídku: čerstvé ryby, jehněčí maso, kachní hody atd. Od roku 2011 jsme certifikovanou restaurací kvality Czech specials pod záštitou Czech Tourism a AHR ČR. Svou práci děláme s radostí a věříme, že návštěva Starých časů bude pro Vás příjemným zážitkem.

Restaurace má celkovou kapacitu 80 míst.

Kongresové možnosti

Data projektor
Ozvuen, reprobedny
Parket
Koprka

Firemní akce

Součástí penzionu je samostatný konferenční či svatební sál s kapacitou 120 osob 

Projekční technika, ozvučení , zatemnění , možnost využití venkovní samostatné zahrádky pro garden party, 

outdoor aktivity . 

Sportovní možnosti v okolí

Koupn eka, jezero
Cyklostezky
Bkask stopy
Lyask kola
Lye, snowboard

Okolí

Ubytování Beskydy - Beskydy se nacházejí na severovýchodní Moravě, oblast Valašsko, dále zasahují na jihovýchod Slezska a část Beskyd se nachází také na Slovensku. Ubytování Beskydy - Beskydy jsou z větší části zalesněná pohoří s vrcholy a skálami. Beskydy jsou proto vyhledávaným místem k ubytování. Ubytování Beskydy – Beskydy, to jsou frenštátské vrchy, Radhošť, řeka Ostravice, Skanzen nebo krásná příroda v každém ročním období. Nevýznamnějším vrcholem je Lysá Hora (1323 m) k vrcholu vede několik cest různých obtížností, proto je výšlap na Lysou vyhledávanou tůrou pro každého. Ubytování Beskydy – Beskydy jsou nejen proto, co je zde napsáno turisticky a rekreačně zajímavé území kam se návštěvnici rádi a často vracejí …


Mapa

Autobus 100m
Velká mapa

Restaurace & penzion Star asy: kontakty